KCM Nederlandse Barsoi Club

Resultaten van 25 mei 2017

Keurmeester

Mevrouw Patti Widick-Neale (US)
58 gemeld - 57 aanwezig

Clubwinnaar 2017 Ischyma Uhura

Reuen jeugdklas

1U J.CAC

Cashmir of the Wicklow Hunters

2U

Chernak of the Wicklow Hunters

3U

Cavallierik Zodiak

4U

Cherkay of the Wicklow Hunters

Reuen jongehondenklas

1U

Babayaga's Psovaya Barich

2ZG

Cavallierik Gaskonec

3ZG

Camarov vom Euskirchenhof

Reuen openklas

1U

Rasswet's Furst Fedin

2U

Ruskiy Azart Basix Madrigal

3U

Kataboliw Avalon

4U

Nash of Russian Dreams

U

Avant-Garde Art Altin

ZG

Cymabresjeva Straznik

G

Ischyma Zobel

Reuen fokkersklas

1U

Pagranitsjniki Dragomir

2U

Cymabresjeva Ravi

Reuen kampioensklas

1U res.CAC

Ornament Iz Almaznogo Fonda

2U

White Veined Divo Modnyabistru

3U

Nasya of Russian Dreams

4U

Lovkiy Silver Krylataja Ljoebov

Reuen veteranenklas

1U CAC

Stravi Sweets for my Sweets

2U

Pagranitsjniki Chass

Teven puppyklas

1VB Beste puppy

Chyerdak Playboy Bunny

Teven jeugdklas

1U J.CAC

Chaijka of the Wicklow Hunters

2U

Chekia of the Wicklow Hunters

3U

Kataboliw Elouise

4U

Fantastyczna Forma Polot

U

Xena Kalinow

U

Cymabresjeva Ustina

ZG

Cymabresjeva Uslada

Absent

Calina of the Wicklow Hunters

Teven jongehondenklas

1U

Lunnaya Raduga Babochka

2U

Babayaga's Psovaya Brushnika

3U

Babayaga's Psovaya Barusha

4U

Odessa van de Marloe

U

Cisilija vom Euskirchenhof

Teven openklas

1U

Sokol & K Kadril Moya Serdechnaya

2U

Adolana von der Tillyschanze

3U

Noriana of Russian Dreams

4U

Solovyev Datoeda of Bistrumodny

U

Nadenka of Russian Dreams

U

Pagranitsjniki Danitsja

U

Quantum Satis Stepowy Goniec

ZG

Lebechka du Clos Vremontois

ZG

Cymabresjeva Siwaja

Niet gekeurd

Pagranitsjniki Dashkova

Teven fokkersklas

1U

Pagranitsjniki Darushka

2U

Cymabresjeva Qatyuska

3U

Golovka Tucha Krylataja Ljoebov

4U

Nirina of Russian Dreams

U

Dvorets-Borzogo Cyzarina

Teven kampioensklas

1U CAC, BOB & Clubwinnaar 2017

Ischyma Uhura

2U res.CAC

Iskristaja Iskra Wolkowo

3U

Aiyana von Alshamina

4U

Riband Wave Modnyabistru

U

Lovkaya Tucha Krylataja Ljoebov

Teven veteranenklas

1U

Russian Pearl Sokolow

2U

Ladjana aus dem Zarenreich

3U

Cymabresjeva La Czarina

Contact | Disclaimer | A-Z | Login