KCM Deerhound Club

Resultaten van 25 mei 2017

Keurmeester

Mevrouw Mary J. Girling (UK)
63 gemeld - 60 aanwezig

BOB & Clubwinnaar 2017 Eala Frya Dryfly River, keurmeester Mary J. Girling en BOS Cunamara's Needle in the Haystack

Reuen jongste puppyklas

1VB Beste jongste puppy

Moka of Muma

2VB

Ungolianth von den Grauen Anfurten

Reuen puppyklas

1VB

Amazing Leonardo van de Flevomare

2VB

Amazing Matt van de Flevomare

Reuen jeugdklas

1U J.CAC

Logan Kaspar Sense of Beauty

2ZG

Keith

3ZG

Kenneth Prince Sense of Beauty

4ZG

Pitlochry's Patric

ZG

Arthur Conan Doyle of Owls'Wood

ZG

Lyall Kaspar Sense of Beauty

Reuen tussenklas

1U CAC, BOB & Clubwinnaar 2017

Eala Freya Dryfly River

2U

Breeders Surprise Pinehurst

3ZG

Fritzens John

Reuen openklas

1U res.CAC

Cockaigne Chidish van de Meirse Weiden

2U

Fritzens Goldfinger

3ZG

Elvin Tiger Irater

4ZG

Stanford von der Oelmühle

ZG

Pitlochry's Onyx

ZG

Lilac Wind Isengrin to Oelmühle

ZG

Pitlochry's Kaspar

Reuen fokkersklas

1U

King Prince Sense of Beauty

Reuen kampioensklas

1U

Cairnesund's Pearly Prince

2U

Nimloth Brandir

3U

Greyflax Jimmy Mack

4ZG

Florijn Sebastian Sense of Beauty

Reuen veteranenklas

Absent

Macallan van de Meirse Weiden

Teven jongste puppyklas

1VB

Urwen van den Grauen Anfurten

Teven puppyklas

1VB Beste puppy

Funny Daisy Irater

2VB

Amazing Lynn van de Flevomare

3VB

Amazing Nicole van de Flevomare

4VB

Amazing Grace van de Flevomare

Teven jeugdklas

1U J.CAC

Bee

2U

Kayleigh Diva Sense of Beauty

3ZG

Kate Diva Sense of Beauty

4ZG

Josie

ZG

Lady Isa Sense of Beauty

ZG

Pitlochry's Paris

ZG

Zahra von der Oelmühle

ZG

Lizzy Isa Sense of Beauty

ZG

Eala Frya Dark Side of the Moon

Teven tussenklas

1U

Bronte Pinehurst

2ZG

Fleur of Beauxbatons from Kilbourne

3ZG

Arya of Dirty Mind

Absent

Stranwith Fern at Fendwood

Teven openklas

1U CAC

Cunamara's Needle in the Haystack

2U

Jane

3ZG

Audrey Pinehurst

4ZG

Mac A Bhaird

Absent

Kilbourne Oh Sweet Lorraine to Oelmühle 

ZG

Pitlochry's Octavia

ZG

Barnesmore First Love to Oelmühle

Teven fokkersklas

1U res.CAC

Blixen

2ZG

Cockaigne Aislinn van de Meirse Weiden

3ZG

Isa Christie Sense of Beauty

Teven gebruikshondenklas

1U

Cunamara's Nova Scotia

Teven kampioensklas

1U

Daisy Carrie Irater

2ZG

Iisha Christie Sense of Beauty

3ZG

Bibelot van de Meirse Weiden

4ZG

Fritzens Dutch Diva with a Sense of Beauty

ZG

Pitlochry's July

ZG

Unexpected Girl von der Oelmühle

ZG

Malda Ros Blainey

Absent

Barnesmore Energy of Life

Contact | Disclaimer | A-Z | Login